Ansatte

Ansatte i permisjon

Kari Ann Ellingsen

Stilling: Pedagogisk leder
990 06 255

Jobber 80% som pedagogisk leder.

Linda Steiro

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Solveig Birkeland

Stilling: Barnehagelærer

Torill Rosita Strømhaug Jørgensen

Stilling: Lærling
952 80 946
torill-rosita@hotmail.com

Torill Rosita jobber som lærling.

Blåne

Sebastian Rudolph

Stilling: Assistent
485 94 987
sebastian-rudolph@web.de

Nina Nordvoll

Stilling: Pedagogisk leder
990 31 617
nina.nordvoll@gmail.com

Vivi Ovaldsen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Linda Steiro

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Hilde Sivertsen

Stilling: Vikar
954 00 356
Hilde.sivertsen@hotmail.com

Sara Helèn Ulriksen

Stilling: Barnehagelærer

Sara begynte som vikar her i Blåfjell senhøsten 2015. Hun er utdannet barne- og ungdomsarbeider, og hatt vikar jobb i flere barnehager. Konstituert som barnehagelærer.

Ekko-Ekko

Tove Pedersen

Stilling: Assistent
484 17 000
tovepedersen@hotmail.no

Martin Guldberg

Stilling: Assistent
900 83 324
Martin_fotball1194@hotmail.com

Marita Hansen

Stilling: Assistent

Hege Beate Dahlheim

Stilling: Pedagogisk leder
993 92 382
hegebeatedahlheim@hotmail.com

Lena Kristiansen

Stilling: Assisterende styrer
951 19 091
lena@blaafjellbarnehage.no

Jobber 50% som styrerassistent, og 50% pedagogisk leder.

Turte

Stine Bjørneberg

Stilling: Assistent
404 85 138
stinebjorneberg@gmail.com

Tove Hansen

Stilling: Pedagogisk leder
901 69 722
tovhans2@start.no

Hilde Remme

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
918 15 452
hilde.r@hotmail.com

Lars Lønskog

Stilling: Vikar
454 50 102
Lars.vex@gmail.com

Harald Rakløv Hesten

Stilling: Barnehagelærer
411 72 943
rockehesten@hotmail.com

Tvilling

Martin Guldberg

Stilling: Assistent
900 83 324
Martin_fotball1194@hotmail.com

Sebastian Rudolph

Stilling: Assistent
485 94 987
sebastian-rudolph@web.de

Hanne-Bodil Andersen

Stilling: Pedagogisk leder
911 84 600
hannebodil@vkbb.no

Lars Lønskog

Stilling: Vikar
454 50 102
Lars.vex@gmail.com

Terje Nygård

Stilling: Barnehagelærer
977 51 953
terje.persa@gmail.com

Utdannet barne- og ungdomsarbeider. Konstituert som barnehagelærer.

Vikarer vi bruker

Monika Lihaug

Stilling: Vikar

Monika begynte som vikar her i blåfjell sen høsten 2015. Hun er utdannet barne- og ungdomsarbeider, og har før jobbet i barnehage i Lofoten.

Mathilde Nordvoll Wærnes

Stilling: Vikar
932 17 912
mathilde_92_6@hotmail.com

Katrine Iversen

Stilling: Vikar
994 38 229
katrine@vkbb.no

Andre ansatte

Bente Nordvoll Bjørkly

Stilling: Daglig leder
950 72 538
bente@blaafjellbarnehage.no